הלל תל אביב

פתוח לסטודנטים וסטודנטיות מכלל מוסדות הלימוד בעיר!

קהילל

קהילת הפעילים והפעילות של הלל

השתתפת באירוע/תכנית שלנו בעבר? חזרת משליחות/מחנה קיץ/תגלית? מתעניין.ת בעולמות התוכן שלנו? הצטרפו לקהילת הסטודנטים והסטודנטיות שלנו! הקהילה מציעה השתתפות במגוון מפגשים לאורך השנה והצעות להשתתף במגוון הזדמנויות ייחודיות.

מפגשים בינלאומיים

רוצים לפגוש צעירים וצעירות מרחבי העולם? מפגשים און ליין - כל אחד מהספה שלו או און לייף - בתקווה שהשמיים יפתחו במהרה ונזכה להיפגש פנים אל פנים. לפרטים נוספים צרו קשר בפייסבוק או במייל.

BCI Summer Camp 

משלחת לארה"ב!

מחנה קיץ ייחודי לצעירים יהודיים (בגילאי 21-29) מכל העולם. מפגש עוצמתי שמטרתו יצירת קהילה בינלאומית של מנהיגים יהודיים ממגוון קהילות וזהויות. קיץ שלם של חוויות לימוד יהודי פלורליסטי, פעילויות תרבות, התנדבות, סדנאות אמנות, סיורים בטבע ועוד... במהלך המחנה יפגשו המשתתפים אנשי רוח ומעשה מוכשרים ממגוון תחומים ויחוו יחד מגוון היבטים של החיים והתרבות היהודית.

יזמות חברתית סטודנטיאלית.jpg

תכנית Connectors

מלגה שנתית

תכנית יזמות לסטודנטים וסטודנטיות דוברי רוסית. התכנית תשלב מפגשי העשרה, הכשרה והוצאה לפועל של יוזמות חברתיות עבור קהל הסטודנטים.

בוגר.ת תכנית עמיתי דילר?

בואו לפגוש את מתמחה הקמפוס שלנו לקפה ותשמעו מה יש לנו להציע, הקפה עלינו! שיתוף פעולה בין מחלקת הבוגרים של דילר והלל ישראל מאתרת בוגרים ובוגרות בתל אביב – נשמח לשמוע מה מעניין אתכם ואתכן ולהציע הזדמנויות מתאימות.

ומה עוד?

טיולים, אירועים, סמינרים, מפגשים און ליין ואון לייף יתקיימו במהלך השנה. עדכונים שוטפים בעמוד הפייסבוק שלנו או בניוזלטר.

שבתון קהילות

סוף שבוע חוויתי עם סטודנטים וסטודנטיות - בואו להכיר א.נשים חדשים, להיחשף למגוון קהילות יהודיות בארץ ובעולם ולחוות ביחד שבת פלורליסטית.  

Mסע אחר

מלגה - סמסטר ב'

תכנית סמסטריאלית לסטודנטים וסטודנטיות הזכאים למלגת סיוע כלכלי מדקאנט הסטודנטים. התכנית תכלול מפגש עם צעירים יהודים מהתפוצות - משתתפי תכניות "מסע" שהגיעו לישראל להתמחות של מספר חודשים במגוון תחומים וארגונים. מטרת התכנית הינה ליצור דיאלוג בינלאומי על ישראל, על יהדות התפוצות ועל הקשר בין השתיים - על האתגרים וההזדמנויות העומדות בקשרים אלו. משתתפי התכנית ירימו קמפיין להיכרות עם יהדות התפוצות ברשתות החברתיות ובקמפוס. התכנית בשיתוף מתחברים ודסטניישן ישראל. 

הגשת מועמדות דרך תכנית מתחברים

צרו איתנו קשר

  • Facebook
  • Instagram

03-6407861

מרכז הלל באוניברסיטת תל אביב ממוקמם במוזיאון העם היהודי בבית התפוצות (קומה וחצי מתחת לארומה)

אשמח לקבל עדכונים על תכניות, משלחות, אירועים ועוד!

© Hillel Israel

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now