הלל ירושלים

פתוח לסטודנטים וסטודנטיות מכלל מוסדות הלימוד בעיר!

1 - התנדבות עם קשישים - גברת עם סלים.png

גברת עם סלים
ע"ש שלום (דיק) דורון ז"ל

בשוק מחנה יהודה בירושלים, מידי חמישי, בין הבסטות, יש שעתיים של קסם. כל שבוע מזה כעשור מגיעים סטודנטים/ות פעילי הלל לעזור לקשישים לסחוב את הקניות וזוכים בסיפורי חיים, טיפים לחיים ותודות גדולות. בואו לשוק בימי חמישי בין 17:00 ל19:00 חפשו אותנו עם האפודים הצהובים.

אז מה וזה? מפגש עם סטודנטים מכל העולם

הירשמו אצלנו למידע על תכניות מקוונות בהן תוכלו לפגוש את כל העולם מהספה שלכם, או פיזיות, כשמגיעים סטודנטים ממרכזי הלל בעולם ואנחנו יוצאים לבירה בשוק, ארוחת ערב או סתם מתיישבים לדבר.

אירועים

הופעות, אירועים, הרצאות מעלפות ומלא הפתעות יתקיימו במהלך השנה, עדכונים שוטפים בעמוד הפייסבוק 'הלל באוניברסיטה העברית ירושלים' או בניוזלטר שלנו.

5-ארוחות שבת.jpg

חבורות שבת

את/ה הטיפוס המארח או המתארח? סטודנטים/ות מהמעונות והסביבה מארגנים ארוחות לחברים חדשים וותיקים מהארץ ומהעולם. תקציב לאירוח וליווי בארגון ובתוכן- עלינו!

תכנית לימוד ויזמות

בשנת תשפ"א עתידות להיפתח מספר תכניות המשלבות למידה בנושא עמיות ופלורליזם יהודי לצד תמיכה וליווי מקצועי ביוזמות שבאות מתוך הלב שלכם. דברו איתנו אם נשמע מעניין!

בוגרי תכנית עמיתי דילר?

בואו לפגוש את מתמחה הקמפוס שלנו לקפה ותשמעו מה יש לנו להציע, הקפה עלינו! שיתוף פעולה בין מחלקת הבוגרים של דילר והלל ישראל מאתרת בוגרים ובוגרות בירושלים– נשמח לשמוע מה מעניין אתכם ואתכן ולהציע הזדמנויות מתאימות.

תכנית קיץ BCI בקליפורניה

משלחת לארה"ב!

מוזמנים ומוזמנות לחודש משנה חיים בקליפורניה! הסמינר עוסק בזהות יהודית ובניית קהילה יהודית בינלאומיים עם צעירים מכל העולם. חוויות בלתי פוסקות, סדנאות מגוונות, לימוד פלורליסטי, טיולים וימי סיור. המשלחת יוצאת ביוני לאחר סדרת מפגשי הכנה. המשתתפים יזכו בסמסטר א' תשפ"ב בליווי מקצועי להפקת יוזמות מקומיות.

צרו איתנו קשר

הלל באוניברסיטה העברית בירושלים

02-5883997

בית הלל, קמפוס הר הצופים, רחבת פרנק סינטרה

  • Facebook
אשמח לקבל עדכונים על תכניות, משלחות, אירועים ועוד!

© Hillel Israel

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now