top of page
Scroll Group 23.png
Scroll Group 12.png
Group 897.png

הלל ישראל הינו ארגון חברתי שמטרתו להעמיק את תחושת שייכותם של סטודנטיות וסטודנטים ישראלים לעם היהודי, מתוך תפיסת עולם פלורליסטית. הלל ישראל מעודד סטודנטים וסטודנטיות לחקור את הקשר האישי שלהם לעם היהודי, תוך חשיפה למגוון רחב של זהויות וקהילות יהודיות בארץ ובעולם.

הלל ישראל פועל בשבעה מרכזים באוניברסיטאות ומכללות ברחבי הארץ ומהווה את המרכז הישראלי של הלל העולמי - ארגון הסטודנטים היהודים הגדול והוותיק בעולם, הפועל במעל 550 קמפוסים במגוון מדינות.

צוות הלל

תודה על כל רגע של עשייה משמעותית!

צוות הלל

הרב יוסי גולדמן

סמנכ"ל הלל העולמי
סמנכ"ל הלל העולמי

הרב יוסי גולדמן הוא חלוץ בחינוך יהודי בינלאומי. נולד בתל אביב וגדל בארצות הברית, לאחר שסיים את לימודיו בסמינר התיאולוגי היהודי, שימש כמנהיג הרוחני של קהילת משפט הפסיפס בסקרמנטו, קליפורניה.


עם עלייתו לישראל בשנת 1985, מונה למנהל תכניות קיץ ותכניות אקדמיות מיוחדות באוניברסיטה העברית בירושלים, ולאחר מכן למנהל הלל באוניברסיטה העברית. עד מהרה המשיך להיות המנהל הכללי של הלל ישראל, והקים שמונה הלל ברחבי הארץ. לאחר התמוטטות ברית המועצות, הוא הקים 27 הלל ברחבי ברית המועצות לשעבר. כמנהל ההתרחבות העולמית של הלל הבינלאומי, הוא המשיך והקים את הלל בגרמניה, פולין, הונגריה וצרפת. הוא ואשתו ג'ודי מתגוררים בירושלים. יש להם ארבעה ילדים נשואים ותשעה נכדים, כולם מתגוררים בישראל.

רעות נוימן

סמנכ״לית הלל ישראל
סמנכ״לית הלל ישראל

רעות, רס"ן בצה"ל, שירתה כמדריכת קרב בחיל השריון וסיימה קורס קצינים קרביים מעורבים. היא הייתה ראש תכנית המנהיגות הבינלאומית ומנהלת פרויקטים של מרכז נוער בסיכון. רעות שימשה גם כשלוחת ג'פ"י בקייטנות. היא בעלת תואר ראשון בחינוך ותקשורת, תעודת הוראה ותואר שני כפול בלימודי יהדות אמריקאית וחינוך אלטרנטיבי מאוניברסיטת חיפה.

יוסף אפשטיין

סמנכ"ל כספים
סמנכ"ל כספים

יוסף בהלל מאז 1997. יש לו רקע במגזר העסקי והשלישי גם יחד והוא עסק בייעוץ כספי לחברות בישראל ובארה"ב. ליוסף תואר שני מבי"ס לניהול באוניברסיטת ייל, תואר שני בהיסטוריה יהודית ותואר ראשון בכלכלה, שניהם מאוניברסיטת ישיבה.

דינה קרמר

מנהלת חשבונות
מנהלת חשבונות


דינה עלתה לארץ מחמ"ע בשנת 1991. עובדת בהלל כמנהלת חשבונות משנת 2008. נשואה לבוריס ואם לשלושה. מתגוררת עם משפחתה במעלה אדומים.


לי כהן

מנהלת הלל בן גוריון
מנהלת הלל בן גוריון

לי שירתה במשך שלוש שנים כשליחת הסוכנות היהודית בהלל באוניברסיטת טאוסון בארה"ב. כשליחה חיברה סטודנטים וקהילה לישראל, העלתה מודעות והעצימה את החינוך ליהדות פלורליסטית. ללי תואר ראשון  בפיתוח סביבה ותואר שני במנהל עסקים בינלאומי. שניהם מאוניברסיטת בן גוריון

בקי קצנלנבוגן

רכזת תכניות
רכזת תכניות

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה וסטודנטית לתואר שני במנהל עסקים. בעברה הדריכה סיורים, תוכניות ODT ותכניות מנהיגות בגובה.

כיום רכזת תוכניות בהלל באוניברסיטת תל אביב

אורי בסן דבש

מנהל הלל ספיר
מנהל הלל ספיר

אורי התחיל בתפקידו כמנהל הלל ספיר בשנת 2023. פעיל במרכז לפליטים בנגב, ובוגר תואר ראשון מאוניברסיטת בן גוריון.

תאיר הלרמן

 מנהלת תכניות הלל ירושלים
מנהלת תכניות הלל ירושלים

תאיר לומדת תואר ראשון ביחסים בינלאומיים ותקשורת ותואר שני ביחסים בינלאומיים- חקר ביטחון בינלאומי ודיפלומטיה, שניהם באוניברסיטה העברית. האהבה לעבודה עם יהדות התפוצות התחזקה עם שליחותה למחנה קיץ דרך הסוכנות היהודית, לאחר מכן עבדה בהדרכה של טיולים חינוכיים לנוער אמריקאי שמגיע לישראל. תאיר בוגרת תוכנית "פוקוס" לעמיות יהודית מטעם הלל והסוכנות היהודית, ובוגרת תוכנית "דיפלואקט" להסברה ישראלית.

סופיה פוליטובסקיה

רכזת הלל חיפה
רכזת הלל חיפה

סופיה סטודנטית להוראה במכללת אורנים בשנה השלישית ללימודיה. הייתה פעילה בהלל

חיפה כבר מהשנה הראשונה. מתנדבת במיזם חברתי "Moishe House Haifa" לצעירים דוברי רוסית בחיפה שהקימה יחד עם חבריה, בו עוסקת בקליטת עולים חדשים. הייתה מדריכה במסגרות שונות לילדים, נוער וצעירים במהלך שנים רבות. דתיה לשעבר שמאוד מחוברת לרוחניות פילוסופיה יהודית. אוהבת את הגיוון של החברה הישראלית.

דור יוסף גויטע

מנהל הלל תל חי
מנהל הלל תל חי

דור הוא יזם חברתי עם מומחיות בבניית שותפויות.

שירת כשנתיים כשליח הסוכנות היהודית בהלל של אוניברסיטת UCSD בסן דיאגו, קליפורניה.

בוגר תכנית מנדל למצוינות מטעם הסוכנות היהודית.

בעל תואר ראשון בחינוך חברתי ולימודי מזרח אסיה.תואר שני בלימודי יהדות. במשך שלוש שנים ניהל תוכניות בשותפות צח"ר-פאלם-ביץ'. כמו כן ניהל את מרכז היזמות יוניסטרים-עמל בצפת. ממייסדי "בית החמישה"- עסק חברתי לחיזוק החינוך החברתי בצפון.

ירדן רגב

עובדת סוציאלית ומנחת קבוצות
עוסקת בטיפול וחינוך בשטח עם קבוצות בהתמקדות בטראומה וחוסן, בוגרת סול טוק באר שבע.
עובדת סוציאלית ומנחת קבוצות
עוסקת בטיפול וחינוך בשטח עם קבוצות בהתמקדות בטראומה וחוסן, בוגרת סול טוק באר שבע.

עובדת סוציאלית ומנחת קבוצות

עוסקת בטיפול וחינוך בשטח עם קבוצות בהתמקדות בטראומה וחוסן, בוגרת סול טוק באר שבע.

נגה ברנר סמיה

מנכ"לית הלל ישראל
מנכ"לית הלל ישראל

בעברה הייתה נגה מנכ"לית עמותת קולדור, סמנכ"לית ומנהלת קשרי חוץ ופיתוח בבינ"ה. נגה בעלת תואר שני בחינוך יהודי, הוסמכה לרבנות מבית המדרש לרבנות ישראלית ופעילה בתחום ההתחדשות היהודית בתל מונד. נגה הצטרפה להלל ישראל ב2019.

אסתר אברמוביץ

סגנית נשיא, חוויות ישראל
סגנית נשיא, חוויות ישראל

אסתר החלה את הקריירה בהלל בארה"ב והיא עובדת בהלל ישראל מ1990. היא עבדה עם סטודנטים מנהיגים, השתתפה במצעד החיים בפולין, נסעה פעמים רבות לחמ"ע ופגשה למעלה מ1,500 קבוצות של תגלית – הלל. לאסתר תואר ראשון בלימודי יהדות ושני בעבודה סוציאלית

גלית כהן

מנהלת חשבונות ראשית
מנהלת חשבונות ראשית

עובדת בהלל ישראל מאוגוסט 2005 כמנהלת חשבונות. נשואה ליוסי ואמא לחמישה ילדים. מתגוררת עם משפחתה באפרת שבגוש עציון.

ליטל שושן

רכזת פיתוח
רכזת פיתוח

ליטל שירתה במשך שלוש שנים כשליחה הסוכנות היהודית בהלל וונדרבילט. בוגרת תואר ראשון לתקשורת ודיפלומטיה ציבורית מאוניברסיטת רייכמן. שירתה בדובר צה״ל ביחידת עיתונות הבינלאומית

מאיה רוזנבלום

מנהלת הלל בן גוריון
מנהלת הלל בן גוריון

מאיה היא בוגרת תואר ראשון לחינוך ותקשורת מאוניברסיטת בן גוריון, וכיום לומדת לתואר שני בייעוץ חינוכי. עוד כסטודנטית לתואר ראשון הייתה פעילה בהלל, כשהשתתפה במחנה BCI בקליפורניה, ומאז ותמיד הקשר עם יהדות התפוצות זרם בעורקיה.

בשנים האחרונות לפני כניסתה לתפקיד עבדה במגוון תפקידים חינוכיים, וביניהם הדריכה ב"מסע ישראלי" וליוותה נוער בשנת השירות של "כנפיים של קרמבו".

אורי כרמלי

מנהל הלל ירושלים
מנהל הלל ירושלים

למד כ-4 שנים בישיבה גבוהה בדרום הר חברון. את התואר הראשון עשה במרכז שלם במסלול המשולב של פילוסופיה מחשבת ישראל ולימודים הומניסטיים. ב-3 השנים האחרונות לימד וריכז במגוון תכניות: ביניהם תוצרת הארץ, רוח צעירה תכנית למחוננים במדעי הרוח, קריאה מודרכת בפילוסופיה יוונית באונ' תל אביב ועוד.

אור גרוסמן

מנהל הלל תל אביב
מנהל הלל תל אביב

אור שירת במשך שלוש שנים כשליח הסוכנות היהודית בהלל של אוניברסיטת בוסטון ופתח שליחות בשלושה קמפוסים בצפון קרוליינה. בעל תואר ראשון בסוציולוגיה, אנתרופולוגיה ומזרח אסיה מאוניברסיטת תל אביב. מביא עימו נסיון מקצועי מעולם ההיי-טק וניסיון בעיצוב מרחבים חינוכיים-יהודיים למטרת התחברות, מנטורינג והעצמה של צעירים.

יעל בולט

מנהלת הלל חיפה
מנהלת הלל חיפה

אשת חינוך ומנחה קבוצות' בוגרת תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה וניהול משאבי אנוש, תואר שני בסוציולוגיה ארגונית ולימודי תעודה בהנחיית קבוצות מאוניברסיטת חיפה. הקדישה כעשור למען קליטת סטודנטים עולים והשתלבותם בחברה הישראלית, ועבדה כעשור בסוכנות היהודית בתחום של חינוך בלתי פורמאלי במגוון קהילות יהודיות באיזור חמ״ע.

נדב ליבוביץ

רכז הלל חיפה
רכז הלל חיפה

נדב הוא בוגר השליחות של הסוכנות היהודית בוושינגטון DC, וסטודנט לתואר שני במסגרת לימודי יהדות צפון אמריקה (תוכנית רודרמן) באוניברסיטת חיפה. בעברו היה שליח מחנות קיץ,  ופעיל בהלל תל חי במשך כל שנות לימודיו בתואר הראשון שבמהלכן זכה להיות השליח הראשון במחנה BCI מטעם הלל ישראל. חיפאי אוהד הפועל מושבע, ואבא לנועם בן ה-3.

רבקה וייס

רכזת תכניות ארצית
רכזת תכניות ארצית

רבקה וייס לומדת כיום לתואר ראשון באוניברסיטת בן גוריון במחלקה לתקשורת וניהול. רבקה עלתה מטורונטו בשנת 2018 עם גרעין צבר, ומאז תחילת לימודיה באקדמיה פעילה מאד בהלל. בשנתיים האחרונות היא חברה בקבינט הסטודנטים העולמי של הלל, ריכזה תכנית התנדבות עם עולים חדשים וכיום מרכזת את תכנית "והדרת" הארצית בה סטודנטים מתנדבים עם קשישים שפונו מבתיהם עקב המלחמה.

דירקטוריון

דר' יוסף ביילין

דר' יוסף ביילין
יו"ר דירקטוריון

פוליטיקאי ואיש עסקים ישראלי שכיהן בתפקידי מפתח מרובים בממשלות ישראל. יוסי היה דמות משמעותית בתהליך השלום הישראלי-פלסטיני של שנות התשעים ומיוזמי התוכנית "תגלית". לאחר פרישתו מהחיים הפוליטיים הקים את "ביילינק"-חברה לייעוץ עסקי. יוסי כותב מאמרי דעה בעיתוני הארץ וישראל היום

נאוה מיכאל- צברי

נאוה מיכאל- צברי
חברת דירקטוריון

נאוה מיכאל-צברי, (דוקטורט מהטכניון), היא חברת סגל בפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת

תל אביב. היא המייסדת והמנהלת של מרכז רעיה שטראוס לחקר עסקים משפחתיים בפקולטה,

שהוא המרכז היחידי האקדמי בנושא בארץ. מחקרה מתמקד בחקר רגשות, תרבות ארגונית

ותעסוקה בחברות משפחתיות. מחקריה זכו בפרסים אקדמיים דוגמת המאמר הטוב ביותר לשנת

2014 בג'ורנל פמילי ביזנס רוויו. הדוקטורט שלה הוא הראשון בארץ בנושא העסקים המשפחתיים,

והיא מלמדת קורס הפתוח למשפחות מזה 15 שנה. נאוה מרצה בפני קהלים בארץ ובחו"ל על הקשר

בין משפחות לעסקים שלהן, תוך חיבור בין הידע התיאורטי לידע המעשי, מתוך ניסיונה האישי כדור

שלישי במשפחת התעשיינים שטראוס.

עפרה פרידמן

עפרה פרידמן
חברת דירקטוריון

עפרה היא בעלת תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן וייסדה משרד עריכת דין וגישור המתמחה בדיני עבודה, מעמד האישה ותכנון. בתפקידי מנהיגות כמו יו"ר ועדת הערר לתכנון ובנייה במחוז תל אביב, שימשה גם כיו"ר הוועדה המייעצת לשר הפנים לפליטים. בנוסף, היא ניהלה את אזור ישראל בסוכנות היהודית, עמדה בראש נעמת וניהלה 40 משרדים משפטיים כיועצת. ניסיונה הבינלאומי כולל עבודה בשגרירות ישראל בפריז. בתרומה לדירקטוריונים שונים, היא תומכת באופן פעיל ביוזמות לרווחה ופיתוח קהילה. מחויבותה לחינוך ניכרת בהשתתפות בקורסי גישור וכמרצה בתוכנית של נציבות שירות המדינה והמרכז הישראלי לניהול.

'אריה מינטקביץ

'אריה מינטקביץ
חבר דירקטוריון

יו"ר א. מינטקביץ' ייעוץ בע"מ ויו"ר דירקטוריון רפאל חברה לפיתוח בע"מ.

כיהן כיועץ המשפטי במשרד האוצר, יו"ר רשות ניירות ערך, יו"ר בנק דיסקונט וסגן יו"ר אי.די.בי אחזקות.

תומר שרת

תומר שרת
חבר דירקטוריון

משקיע, יו"ר ודירקטור בחברות ציבוריות.

כיהן כסגן נשיא בכיר בחברת הביטוח AIG העולמית - שימש כמנכ"ל החטיבה הבינ"ל וכמנכ"ל חטיבת אירופה בתחום ביטוח סיכוני אשראי. כיהן כמנכ"ל חברת הביטוח EMI  - שעסקה בביטוח משכנתאות במימון גבוה בישראל. בתחילת שנות ה-2000 כיהן כמנכ"ל החברה הכלכלית של ת"א וכמנכ"ל הרשות לפיתוח יפו. בעל תואר EMBA  מאוניברסיטת בר אילן ובעל תואר MA ביחסים בינ"ל באוניברסיטה העברית. חבר בוועד המנהל של המכללה האקדמית ת"א-יפו.

אברהם אינפלד

אברהם אינפלד
חבר דירקטוריון

אברהם ייסד וניהל את ארגון המליץ כ-30 שנה. היה המנהל הראשון של תגלית ישראל, נשיא הלל העולמי ויו"ר לשעבר של דירקטוריון הלל ישראל. כתב את הספר "תשוקה לעם" (פורסם בעברית ב2018). נשוי לאלן, אב ל-4, סב ל-16, סבא רבא ל-4.

שלמה גור

שלמה גור
חבר דירקטוריון

בעל תואר במשפטים מאוניברסיטת תל אביב, שירת שירות דיפלומטי במשרד החוץ בתפקידים שונים בארץ ובחו"ל, תפקיד אחרון: ציר מדיני וסגן שגריר ישראל בוושינגטון. כיהן כמנכ"ל משרד המשפטים, מנהל פורום איחוד אירופה -ישראל מנכ"ל משרד מבקר המדינה ומרצה בפקולטה למשפטים באונ. העברית ובמכללה למינהל (ראשל"צ). כיהן עד לאחרונה כסגן נשיא (לישראל) בועידת התביעות.

עו"ד ריצ'רד רוברטס

עו"ד ריצ'רד רוברטס
חבר דירקטוריון

עורך דין ודירקטור ישראלי, נולד בקווינס, ניו יורק. סיים תואר ראשון במשפטים באוניברסיטה העברית, התמחה במשרד עורכי דין תוסיה בירושלים וי. גורניצקי בתל אביב והוסמך כחבר בלשכת עורכי הדין.

ב-1973 ייסד, במשותף עם אמנון שבלת, את משרד עורכי הדין שבלת ושות', בו הוא משמש עד היום כשותף מייסד וכחבר הנהלה בכיר.

כיום הוא מכהן כדירקטור בבנק דיסקונט ובחברה הכלכלית של המרכז הבינתחומי הרצליה, וכן משמש כיועץ למדען הראשי במשרד התעשייה, המסחר והתעסוקה. בנוסף, הוא מכהן כיועץ משפטי פרו בונו לארגון "הרוח הישראלית" של הסוכנות היהודית.

עו"ד שמעון גרינברג

עו"ד שמעון גרינברג
חבר דירקטוריון

רואה חשבון בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת ת"א.עד סוף 2014 שותף בכיר בפירמת רו"ח קוסט פורר,גבאי הנמנית על רשת רו"ח העולמית-EY.התמחות בתאגידים מלכ"ריים גדולים, חברות ציבוריות בתחום הנדל"ן ותאגידים פיננסיים. כיום, מכהן במספר תאגידים מלכ"ריים בתפקידים שונים (וועדת ביקורת, וועדת כספים, וועדת השקעות, גוף מבקר ועוד), כמו כן משמש כדח"צ בחברה ציבורית הנסחרת בבורסה לני"ע בת"א.

יוסף אברמוביץ'

יוסף אברמוביץ'
חבר דירקטוריון

לשעבר פעיל הלל ויו"ר האיגוד העולמי של סטודנטים יהודים (WUJS), הוא ממציא ומפתח הסלולרי המוביל בישראל. הוגדר על ידי CNN כאחד מששת המפתחים הירוקים המובילים בעולם, וזוכה בגלובוס הירוק של ישראל, ניתן לעקוב אחריו @KaptainSunshine.

Group 1010.jpg

איך זה נראה בשטח?

מרכזים בפריסה ארצית, ובינלאומית

הלל בן-גוריון
הלל בן-גוריון
Visit Hillel
Hillel on IG
Hillel on FB
WhatsApp group
036407961
הלל תל חי
הלל תל חי
Visit Hillel
Hillel on IG
Hillel on FB
WhatsApp group
036407961
הלל ירושלים
הלל ירושלים
Visit Hillel
Hillel on IG
Hillel on FB
WhatsApp group
036407961
הלל תל-אביב
הלל תל-אביב
Visit Hillel
Hillel on IG
Hillel on FB
WhatsApp group
036407961
הלל חיפה
הלל חיפה
Visit Hillel
Hillel on IG
Hillel on FB
WhatsApp group
036407961
הלל במכללה האקדמית ספיר
הלל במכללה האקדמית ספיר
Visit Hillel
Hillel on IG
Hillel on FB
WhatsApp group
036407961
tzevet
bottom of page