הורדה__4_-removebg-preview.png

הלל תל אביב

פתוח לסטודנטים וסטודנטיות מכלל מוסדות הלימוד בעיר!

קהילל

קהילת הפעילים והפעילות של הלל

השתתפת באירוע/תכנית שלנו בעבר? חזרת משליחות/מחנה קיץ/תגלית? מתעניין.ת בעולמות התוכן שלנו? הצטרפו לקהילת הסטודנטים והסטודנטיות שלנו! הקהילה מציעה השתתפות במגוון מפגשים לאורך השנה והצעות להשתתף במגוון הזדמנויות ייחודיות.

מתמחה דילר בקמפוס

מלגה שנתית

מתמחה דילר בקמפוס יחבור לצוות הלל תל אביב במשימתו לקדם מעורבות סטודנטים ויצירת תכניות העשרה. 

התפקיד מיועד לבוגרי דילר הלומדים במוסדות אקדמיים בתל אביב (התפקיד פתוח במרכזי הלל נוספים בארץ), המחפשים להמשיך את המסע שלהם בגיבוש הזהות היהודית וכישורי המנהיגות שלהם.

מפגשים בינלאומיים

רוצים לפגוש צעירים וצעירות מרחבי העולם? מפגשים און ליין - כל אחד מהספה שלו או און לייף - בתקווה שהשמיים יפתחו במהרה ונזכה להיפגש פנים אל פנים. לפרטים נוספים צרו קשר בפייסבוק או במייל.

ומה עוד?

טיולים, אירועים, סמינרים, מפגשים און ליין ואון לייף יתקיימו במהלך השנה. עדכונים שוטפים בעמוד הפייסבוק שלנו או בניוזלטר.

תכנית Connectors

מלגה שנתית

תכנית יזמות לסטודנטים וסטודנטיות דוברי רוסית. התכנית תשלב מפגשי העשרה, הכשרה והוצאה לפועל של יוזמות חברתיות עבור קהל הסטודנטים. 

 

הנושאים בהם תעסוק התוכנית הינם: זהות אישית ויזמות חברתית, לצד הסיפור של יהדות ברית המועצות בתקופת מלחמת העולם השנייה. 

חי בסרט

מלגה - לדיירי מעונות ברושים ואיינשטיין

מפגשי שיח בין סטודנטים ישראלים ופנסיונרים אמריקאים, על בסיס סרטים.

מפגש אישי ושיח מעמיק סביב מגוון סוגיות, כגון: זהות אישית, יהדות פלורליסטית, אקטואליה, דת ומדינה, קהילות יהודיות בעולם.

 

אנחנו מאמינים שלתכנית רווח לכולם - היא מאפשרת שיח עשיר במגוון נושאים, מפגש בינלאומי, תרגול של האנגלית לסטודנטים, ולקהל הפנסיונרים בארה"ב (שנבחר בהתחשב בתקופת הקורונה) - דרך מעניינת להפגת בדידות ותחושת ערך.

Mסע אחר

מלגה - סמסטר ב'

תכנית סמסטריאלית לסטודנטים וסטודנטיות הזכאים למלגת סיוע כלכלי מדקאנט הסטודנטים. התכנית תכלול מפגש עם צעירים יהודים מהתפוצות - משתתפי תכניות "מסע" שהגיעו לישראל להתמחות של מספר חודשים במגוון תחומים וארגונים. מטרת התכנית הינה ליצור דיאלוג בינלאומי על ישראל, על יהדות התפוצות ועל הקשר בין השתיים - על האתגרים וההזדמנויות העומדות בקשרים אלו. משתתפי התכנית ירימו קמפיין להיכרות עם יהדות התפוצות ברשתות החברתיות ובקמפוס. התכנית בשיתוף מתחברים ודסטניישן ישראל. 

דרך הדיקנאט

מסבירי פנים

סיורים וירטואלים עם סטודנטים מפילדלפיה

פנים רבות לו לסיפור היהודי, ואין דרך טובה יותר להעמיק בהן מחברותא בינלאומית!
בואו להכיר סטודנטים מהלל באוניברסיטת West Chester שבפילדלפיה ארה"ב ויחד אתם לטייל וירטולית בארץ.

בתכנית שבעה מפגשים קבוצתיים מקוונים בהם נעסוק בנושאים הבוערים של ימינו דרך סיורים מונחים ברחבי הארץ. נצלול לנושאים מדמוקרטיה והגירה ועד לנישואין ופלורליזם. בשיח עם סטודנטים אמריקאיים על נושאים אלו נקבל נקודות מבט חדשות ומעניינות, נחווה כיצד תרבות וסביבה משפיעה על השקפת עולם, ונחלוק את מחשבותינו ונקדם למידה הדדית.

שבתון קהילות

סוף שבוע חוויתי עם סטודנטים וסטודנטיות - בואו להכיר א.נשים חדשים, להיחשף למגוון קהילות יהודיות בארץ ובעולם ולחוות ביחד שבת פלורליסטית.  

BCI Summer Camp 

משלחת לארה"ב!

מחנה קיץ ייחודי לצעירים יהודיים (בגילאי 21-29) מכל העולם. מפגש עוצמתי שמטרתו יצירת קהילה בינלאומית של מנהיגים יהודיים ממגוון קהילות וזהויות. קיץ שלם של חוויות לימוד יהודי פלורליסטי, פעילויות תרבות, התנדבות, סדנאות אמנות, סיורים בטבע ועוד... במהלך המחנה יפגשו המשתתפים אנשי רוח ומעשה מוכשרים ממגוון תחומים ויחוו יחד מגוון היבטים של החיים והתרבות היהודית.

צרו איתנו קשר

  • Facebook
  • Instagram

03-6407861

מרכז הלל באוניברסיטת תל אביב ממוקמם במוזיאון העם היהודי בבית התפוצות (קומה וחצי מתחת לארומה)

אשמח לקבל עדכונים על תכניות, משלחות, אירועים ועוד!