הורדה__4_-removebg-preview.png

הלל תל אביב

פתוח לסטודנטים וסטודנטיות מכלל מוסדות הלימוד בעיר!

קהילל - מפגש סיום שנה.jpg

קהילל

קהילת הפעילים והפעילות של הלל

השתתפת באירוע/תכנית שלנו בעבר? חזרת משליחות/מחנה קיץ/תגלית? מתעניין.ת בעולמות התוכן שלנו? הצטרפו לקהילת הסטודנטים והסטודנטיות שלנו! הקהילה מציעה השתתפות במגוון מפגשים לאורך השנה והצעות להשתתף במגוון הזדמנויות ייחודיות.

חי בסרט.png

חי בסרט
מלגה שנתית- לדיירי מעונות ברושים ואיינשטיין

תכנית הכוללת מפגשים קבוצתיים לצד מפגשי שיח מקוונים בין סטודנטים ישראלים ופנסיונרים אמריקאים, על בסיס סרטים. הצטרפו לקבוצה דינמית וקחו חלק במפגש אישי ושיח מעמיק סביב נושאים כגון: זהות אישית, יהדות פלורליסטית, אקטואליה, דת ומדינה, קהילות יהודיות בעולם. התאמנו על האנגלית שלכם ותרמו להפגת הבדידות והגברת תחושת הערך אצל אמריקאים בני גיל הזהב. 

67874280_2807062592657055_82166688884992

BCI Summer Camp 

משלחת לארה"ב!

מחנה קיץ ייחודי לצעירים יהודיים (בגילאי 21-29) מכל העולם. מפגש עוצמתי שמטרתו יצירת קהילה בינלאומית של מנהיגים יהודיים ממגוון קהילות וזהויות. קיץ שלם של חוויות לימוד יהודי פלורליסטי, פעילויות תרבות, התנדבות, סדנאות אמנות, סיורים בטבע ועוד... במהלך המחנה יפגשו המשתתפים אנשי רוח ומעשה מוכשרים ממגוון תחומים ויחוו יחד מגוון היבטים של החיים והתרבות היהודית.

פרסום התוכנית.gif

תכנית Connectors

מלגה שנתית

תכנית יזמות לסטודנטים וסטודנטיות דוברי רוסית. התכנית תשלב מפגשי העשרה, הכשרה והוצאה לפועל של יוזמות חברתיות עבור קהל הסטודנטים. 

 

הנושאים בהם תעסוק התוכנית הינם: זהות אישית ויזמות חברתית, לצד הסיפור של יהדות ברית המועצות בתקופת מלחמת העולם השנייה. 

הלל תא - מפגש בינלאומי.JPG

מפגשים בינלאומיים

הרשמו לחווית מפגשי שיח בין-תרבותיים עם סטודנטים וסטודנטיות מרחבי העולם. מפגשים און ליין - כל אחד מהספה שלו או און לייף - בתקווה שהשמיים יפתחו במהרה ונזכה להיפגש פנים אל פנים. 

שבת בשביל יער עפר.jpg

ומה עוד?

טיולים, אירועים, סמינרים, מפגשים און ליין ואון לייף יתקיימו במהלך השנה. עדכונים שוטפים בעמוד הפייסבוק שלנו או בניוזלטר.

מודעה - סטודנטים לתכנית הלל בקמפוסים .png

סטודנט.ית בוגר.ת דילר?
מלגה שנתית

הצטרפו לצוות הלל תל אביב! מטרת הפעילות היא לקדם מעורבות של סטודנטים בפעילות חברתית ויצירת תוכניות העשרה. ההתנדבות כוללת שעות חשיבה, תכנון וביצוע של פרויקטים שונים במהלך השנה ותזכה את הסטודנט.ית במלגת השתתפות בשכר לימוד. לפרטים נוספים, היכנסו לטופס המועמדות.

הכשרת צוות בתל חי 2017 (2).JPG.jpg

Mסע אחר

מלגה - סמסטר ב'

תכנית סמסטריאלית לסטודנטים וסטודנטיות הזכאים למלגת סיוע כלכלי מדקאנט הסטודנטים. התכנית תכלול מפגש עם צעירים יהודים מהתפוצות - משתתפי תכניות "מסע" שהגיעו לישראל להתמחות של מספר חודשים במגוון תחומים וארגונים. מטרת התכנית הינה ליצור דיאלוג בינלאומי על ישראל, על יהדות התפוצות ועל הקשר בין השתיים - על האתגרים וההזדמנויות העומדות בקשרים אלו. משתתפי התכנית ירימו קמפיין להיכרות עם יהדות התפוצות ברשתות החברתיות ובקמפוס. התכנית בשיתוף מתחברים ודסטניישן ישראל. 

דרך הדיקנאט

צרו איתנו קשר

  • Facebook
  • Instagram

03-6407861

מרכז הלל באוניברסיטת תל אביב ממוקמם במוזיאון העם היהודי - ANU (קומה וחצי מתחת לארומה)

אשמח לקבל עדכונים על תכניות, משלחות, אירועים ועוד!